fbpx

kup

BIAŁY Bocian
SłoNy Karmel
w dowolnym sklepie
i zachowaj paragon

stwórz

przepis kulinarny
z użyciem biały bocian
słony karmel oraz
zrób zdjęcie lub filmik
prezentujący twoje dzieło
Foto w formacie HEIC lub JPG o maksymalnym rozmiarze pliku do 5 MB, lub film trwający do 20 s. o maksymalnym rozmiarze pliku do 20 MB, zapisany w formacie MP4.)

I WYGRYWAJ NAGRODY!

konkurs trwa od 28.05.21 do 11.07.2021.
NAJCIEKAWSZE ZGŁOSZENIA
WYGRYWAJĄ!
Wyślij zgłoszenie
KONKURS ADRESOWANY JEST WYŁĄCZNIE DO OSÓB PEŁNOLETNICH

POZNAJ NASZE

WYJĄTKOWE LIKIERY

Biały Bocian

Słony Karmel

Propozycja stworzona specjalnie dla miłośników słodkich, mlecznych trunków. Aksamitny likier z wysokiej jakości spirytusu i mleka od polskich krów, doprawiony szczyptą aromatycznej soli z Morza Śródziemnego. Wyśmienity smakołyk do serwowania w kieliszkach lub jako dodatek do lodów i innych deserów.

Biały Bocian

Advocaat

Aksamitny i delikatny likier jajeczny z dodatkiem mleka. Wyjątkowy smak zawdzięcza połączeniu naturalnych składników: sprowadzanej z Madagaskaru wanilii, aromatycznej brandy, doskonałego spirytusu z wielkopolskich zbóż oraz świeżych żółtek jaj kurzych.

Biały Bocian

Tiramisu

Likier inspirowany oryginalnym, włoskim deserem. Mistrzowskie połączenie karmelu z rumem Jamaica i aromatem Tiramisu przeniesie Cię myślami na ciepłe i słoneczne wybrzeże Italii.

Biały Bocian

Caffe Latte

Wyjątkowy, aromatyczny mleczny likier. Wytwarzany ze starannie wyselekcjonowanych ziaren kawy Robusta i najwyższej jakości spirytusu gwarantuje smak, który zachwyci najbardziej wymagających smakoszy kawowych likierów.

MASZ PYTANIA

NAPISZ DO NAS!